Exkluzívne - Dizajnový 2 izbový byt v prémiovej Panorama city
No items found.
No items found.

Exkluzívne - Dizajnový 2 izbový byt v prémiovej Panorama city

Landererova, Bratislava I - Staré mesto
Spálne
2
Kúpeľne
1
Plocha
66.4
Popis

Lokalita:
Panorama City je výnimočne situovaná priamo v centre Bratislavy, len kúsok od nákupných centier Eurovea a Stanica Nivy. V okolí nájdete Slovenské národné divadlo, obchod s potravinami Yeme, fitness centrá, kinosály, detské ihriská, banky, notárske kancelárie a kaviarne. Blízkosť kancelárskych komplexov ako Twin City, Sky Park Offices, Nivy Tower a Eurovea Tower zdôrazňuje strategickú polohu bytu. Pešou chôdzou sa dostanete k brehu Dunaja a do historického Starého Mesta. V blízkosti sú dostupné aj zastávky MHD.

Byt:
Tento byt je situovaný na 13. poschodí Towers 1, celkom s 33 poschodiami. Ponúka celkovú rozlohu 66,4 m², kde 57,48 m² predstavuje samotný byt, balkón má rozlohu 5,88 m² a pivničná kobka na 4. poschodí má 3,04 m². Byt je orientovaný na juhovýchod, s výhľadom na reštauráciu UFO, a zároveň zaručuje pokoj, vďaka dobrou izoláciou od mestského ruchu.

Interiér:
Byt je navrhnutý s moderným dizajnom a čistými líniami. Obsahuje na mieru vyrobené skrine a šatník, poskytujúce dostatok úložného priestoru. Kuchyňa je plne vybavená vstavanými spotrebičmi, vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, sporáka, digestora, umývačky riadu, rúry na pečenie a LED osvetlenia. Na mieru vyrobené žalúzie, závesy a klimatizácia poskytujú maximálne pohodlie. Kúpeľňa je vybavená klasickou vaňou a samostatnou toaletou.

Cena:
Byt sa predáva kompletné zariadený, vrátane nábytku na terase, za cenu 320 000 eur. Garážové státie na 4. poschodí je k dispozícii za 35 000 eur.

Tento byt predstavuje skvelú investičnú príležitosť, s 24/7 recepciou, ktorá zvyšuje bezpečnosť a pohodlie obyvateľov.

Zobraziť video prehliadku
Cena

€ 395 000

Požiadať o prehliadku domu.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ponuka od realitného makléra
Map View
premium bootstrap themes