Exkluzívny 4 izbový mezonet v Záhorskej Bystrici
No items found.
No items found.

Exkluzívny 4 izbový mezonet v Záhorskej Bystrici

Pri Vápenickom Potoku
Spálne
3
Kúpeľne
2
Plocha
214
Popis

Predstavujeme vám moderný a luxusný mezonetový byt, dokončený v roku 2018, ktorý sa nachádza v tichej lokalite s výhľadom na malebný les. Byt má celkovú plochu 214,64 m² a úžitkovú plochu 131,97 m², ponúka kombináciu priestoru, štýlu a pohodlia, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky na moderné bývanie.

Disponuje priestrannou terasou o rozlohe 60,5 m², dvoma balkónmi s celkovou plochou 17,7 m² a útulnou pivnicou o rozlohe 4,47 m². Dve kúpeľne sú vybavené modernými sanitami vrátane sprchovacieho kútu, vaňou a samostatného WC, čo zdôrazňuje luxusný charakter bytu.

Jedinečnosť tohto bytu spočíva v jeho mezonetovom usporiadaní, ktoré zaručuje nielen veľkorysé bývanie, ale aj obrovské množstvo úložného priestoru. Klimatizácia v spálni, obývačke a detskej izbe zabezpečuje komfortný mikroklíma počas celého roka. Zimná záhrada s možnosťou kúrenia a tienenia je perfektným miestom pre relax a oddych v každom ročnom období.

Interiér bytu je navrhnutý s mimoriadnym dôrazom na detail, pohodlie a efektívne využitie priestoru, čo tento byt činí nielen úžasným domovom, ale aj výnimočnou investičnou príležitosťou.

Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po pokojnom bývaní v súlade s prírodou, ale nechcú sa vzdať výhod mestského života. Nezmeškajte príležitosť začať každý deň s výhľadom na zelený les a zažiť pocit harmónie a pokoja v tomto nádhernom mezonetovom byte.

Zobraziť video prehliadku
Cena

€ 499 000

Požiadať o prehliadku domu.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ponuka od realitného makléra
Map View
premium bootstrap themes